Najciekawsze oferty sprzedaży mieszkań (GALERIA)

Na podstawie raportu firmy Emmerson
opublikowano: 15-03-2012, 11:04

Choć w najbliższej przyszłości spodziewane są dalsze obniżki cen mieszkań zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, to już teraz można znaleźć bardzo atrakcyjne oferty.

Poniżej przedstawiono wybrane propozycje sprzedaży mieszkań z drugiej ręki, których cena oraz charakterystyczne cechy (lokalizacja, standard, widok z okna itp.) sprawiają, że mogą one stanowić ciekawy wybór dla osób zastanawiających się nad przeprowadzką.

Warszawa
Jedną z ciekawszych ofert sprzedaży nieruchomości w Warszawie jest apartament na czwartym piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku, położonego przy ulicy Mołdawskiej na Ochocie. Za 2- pokojowy lokal o powierzchni blisko 85 mkw. z przestronnym tarasem trzeba zapłacić 900 tys. zł.

Dla rodziny poszukującej nowego lokum w nieco niższej cenie dobrym rozwiązaniem może być również 2- pokojowe, funkcjonalne  mieszkanie o metrażu przekraczającym 68 mkw. Lokal położony jest na Mokotowie, niedaleko stacji metra Wierzbno, jego cena to 666 tys. zł.

Kraków
W grodzie Kraka obecnie atrakcyjna wydaje się oferta sprzedaży apartamentu o powierzchni 123 mkw. usytuowanego na ostatniej kondygnacji w 10- piętrowym budynku z 2005 r. W tym wypadku oprócz wysokiego standardu atutem bez wątpienia jest rozciągający się z okien widok na panoramę Krakowa. Za nieruchomość przy ulicy Miłkowskiego trzeba zapłacić 950 tys. zł.

Z kolei przy ulicy Zachodniej na kupca czeka apartament o nieco niższej powierzchni i cenie. Za 86 mkw. lokalu złożonego z trzech pokoi w budynku z 2006 r. trzeba zapłacić około 840 tys. zł.

Wrocław

We Wrocławiu ciekawą propozycję stanowi oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni blisko 58 mkw. Lokal ten znajduje się na ostatniej kondygnacji 4- piętrowego budynku wielorodzinnego z 1997 r. położonego przy ulicy Dawida. Aby zostać jego właścicielem trzeba uszczuplić oszczędności o 380 tys. zł.

Osoby dysponujące nieco większym kapitałem mogą zainteresować się trzypokojowym apartamentem, którego metraż wynosi ponad 90 mkw. Jego cena została ustalona na poziomie 1,5 mln zł. W tym wypadku niewątpliwym atutem jest lokalizacja. Budynek, w którym znajduje się opisany lokal jest położny przy ulicy Staromłyńskiej na odrzańskiej wyspie Piasek.

Trójmiasto
W Gdyni wystawiono na sprzedaż  dwupokojowe mieszkanie, którego  powierzchnia przekracza 67 mkw. Lokum znajduje się na pierwszym piętrze w 2- piętrowej kamienicy na Kamiennej Górze, przy ulicy Legionów. Chętny na ten lokal mieszkalny będzie musiał odchudzić swój portfel o 498 tys. zł.

Sopot już od dłuższego czasu cieszy się opinią jednego z najdroższych polskich miast, gdzie ceny najbardziej ekskluzywnych apartamentów osiągają zawrotne kwoty. Należy jednak zaznaczyć, że można tutaj również znaleźć nieruchomości, które znajdują się z zasięgu możliwości finansowych przeciętnego Kowalskiego. Przykładem może być  dwupokojowe mieszkanie po remoncie na ostatniej kondygnacji 10- piętrowego bloku przy ulicy Oskara Kolberga. Lokal z widokiem na Park Trójmiejski wyceniono na 300 tys. zł.

Poznań

Już za 259 tys. zł można kupić mieszkanie w stolicy Wielkopolski, w którym na powierzchni 47 mkw. rozmieszczone zostały dwa pokoje. Lokal, po kapitalnym remoncie, jest położony przy ulicy Junackiej, na Grunwaldzie.

Z kolei osoby dysponujące kwotą 420 tys. zł mogą zwrócić uwagę na mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ulicy Jana Matejki, właśnie w tej cenie. Ta nieruchomość o metrażu niecałych 97 mkw. składająca się z trzech dużych pokoi, również została niedawno całkowicie odnowiona.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Na podstawie raportu firmy Emmerson

Polecane