Najlepsze lokalizacje dla biznesu w stolicy

DI, COIG
opublikowano: 27-01-2011, 11:29

60% nowo rejestrowanych spółek w Warszawie na swoje siedziby wybiera Śródmieście, Mokotów i Wolę - wynika z analizy Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej.

Wyświetl galerię [1/2]

Biurowiec Deloitte House w Warszawie

Mimo że Warszawa liczy 18 dzielnic to właśnie w tych trzech dzielnicach najczęściej swoje siedziby mają  spółki, aż 54% wszystkich spółek działających w Warszawie i 60 % nowo rejestrowanych.

Liderem jest Śródmieście, gdzie siedzibę firmy lokuje 30,5 % nowo powstających spółek, na drugim Mokotów z wynikiem 15,88%, a na trzecim Wola z wynikiem 13,83%.

Jest to dobra informacja dla firm, które zarządzają powierzchnią biurową w tych dzielnicach. Najemców nie powinno tu zabraknąć. Jest to też informacja dla władz miasta, iż istnieje stały problem komunikacyjny – pracownicy spółek muszą do nich rano codziennie dotrzeć oraz wrócić do domu po południu.

www.coig.com.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, COIG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Najlepsze lokalizacje dla biznesu w stolicy