Największy hit, kit i zaskoczenie 2020 r.

opublikowano: 25-12-2020, 06:14
aktualizacja: 25-12-2020, 09:19

W specjalnym wydaniu Pulsu Biznesu Do słuchania autorzy podcastu podsumowali rok, co było najlepszym, co najgorszym, a co najbardziej zaskakującym wydarzeniem.

To był bez wątpienia najdziwniejszy rok w naszym życiu. Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami, miały gigantyczny wpływ na biznes i kondycję gospodarek. Ale to był też rok spektakularnych sukcesów polskich przedsiębiorców i niezwykłych zwrotów akcji. Wydarzyło się tyle, że warto na chwilę zwolnić i podsumować wydarzenia mijającego. Zrobili to autorzy Pulsu Biznesu do słuchania O tym, co było największych hitem, kitem i zaskoczeniem 2020 r. - o tym, w specjalnym odcinku podcastu rozmawiają: Małgorzata Grzegorczyk, Marcel Zatoński, Bartek Mayer, Marcin Bołtryk i Grzegorz Nawacki.

Wszystkie odcinki „Pulsu Biznesu do Słuchania” są dostępne na stronie pb.pl/dosluchania oraz w aplikacjach podcastowych, m.in. na Spotify i Apple Podcasts. Polecam i życzę wesołych świąt, ale na razie szczęśliwego Nowego Roku nie życzę, bo w pandemicznym 2020 r. jeszcze się usłyszymy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane