Nie przegap w piątek 18 lipca

pb.pl
opublikowano: 17-07-2008, 21:19

 

KRAJ
Warszawa
09:30 Spotkanie prasowe dotyczące stopnia wykonania inwestycji miejskich w I połowie 2008 roku (Urząd m.st. Warszawy, s. 131, pl. Bankowy 3/5)
10:00 Debata dotycząca "Rozwoju systemu transportowego w Warszawie", organizowana w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej "Nowe drogi rozwoju. Człowiek-Natura-Infrastruktura" (Centrum Prasowe Foksal, Foksal 3/5)
10:30 Złożenie przez Forum Młodych PiS w prokuraturze zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez funkcjonariuszy publicznych z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - konferencja prasowa (pod prokuraturą, Krucza 38/42)
Kleczew
11:55 Protest ekologów przeciwko uruchomieniu nowej odkrywki węgla brunatnego (Siedziba Kopalni Węgla Brunatnego "Konin")
Kraków
12:00 Uroczystość oddania do użytkowania al. Powstania Warszawskiego i uruchomienie linii tramwajowej pomiędzy Rondem Mogilskim a Rondem Grzegórzeckim (zaplecze budowy ul. Kopernika 33) Szczecin
12:00 Konferencja prasowa na temat uruchomienia kolejnych połączeń lotniczych z lotniska Szczecin-Goleniów z udziałem władz miasta i przedstawicieli kierownictwa portu lotniczego (Urząd Miejski, s. 167, Pl. Armii Krajowej 1)

ŚWIAT
BRUKSELA - Zwołane w trybie nadzwyczajnym przez przewodniczącą UE Francję posiedzenie ministrów odpowiadających za rozmowy w ramach WTO (z Polski wiceminister gospodarki Marcin Korolec, którego konferencja prasowa nie jest na razie przewidziana). Spotkanie przed kluczową sesją ministerialną w Genewie, która powinna doprowadzić do przełomu w rozmowach tzw. rundy Dauha.
SUCHUMI, MOSKWA - Szef niemieckiej dyplomacji kontynuuje w Abchazji i Rosji misję dobrej woli w sprawie kryzysu abchaskiego. W Moskwie spotka się z prezydentem Dmitrijem Miedwiediewem i ministrem spraw zagranicznych Siergiejem Ławrowem.
LONDYN - Kandydat Demokratów na prezydenta USA Barak Obama od Londynu rozpocznie wizytę w Europie, skąd uda się na Bliski Wschód i prawdopodobnie do Afganistanu i Iraku.
RZYM - Na posiedzeniu rządu premier Silvio Berlusconi ma ogłosić koniec kryzysu śmieciowego w Neapolu.
WILNO - Premier Francji Francois Fillon z wizytą na Litwie.

MAKRO
11:00 Euroland – bilans handlu zagranicznego w maju
14:00 Polska - wskaźniki cen produkcji sprzedanej przemysłu oraz produkcji budowlano-montażowej w czerwcu
14:00 Polska - dynamika produkcji przemysłowej i budowlano-montażowej w czerwcu

GIEŁDA
PZ CORMAY – przydział akcji serii D
B3SYSTEM - WZA w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2007 rok i podziału zysku
INTER CARS - WZA w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2007 rok, podziału zysku, wypłaty dywidendy 0,69 zł na akcję oraz zmian w składzie rady nadzorczej spółki
ENERGOPOL PŁD. - dzień wypłaty dywidendy 0,10 zł na akcję
INFOVIDE MATRIX - dzień wypłaty dywidendy 0,50 zł na akcję
KREDYT BANK - dzień wypłaty dywidendy 0,52 zł na akcję
KRUK - NWZA w sprawie zmian w składzie rady nadzorczej spółki
OPONEO - dzień wypłaty dywidendy 0,10 zł na akcję
PROJPRZEM - dzień wypłaty dywidendy 0,50 zł na akcję
POLIMEX - pierwszy dzień notowań bez dywidendy 0,01 zł na akcję
TORFARFM - dzień wypłaty dywidendy 1,48 zł na akcję
CYFROWY POLSAT - proponowany dzień ustalenia prawa do 0,14 zł dywidendy na akcję spółki. Wypłata dywidendy ma nastąpić 5 sierpnia
KGHM - proponowany dzień ustalenia prawa do 5,5 zł dywidendy na akcję spółki. Wypłata dywidendy ma nastąpić 7 sierpnia

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: pb.pl

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Nie przegap w piątek 18 lipca