Nowa oferta 4mobility

opublikowano: 27-12-2017, 22:00

4Mobility, sieć typu car sharing samoobsługowych wypożyczalni samochodów, powiększa flotę o 200 aut Hyundai i30.

— Chcemy, żeby nasza oferta była jak najbardziej kompleksowa, aby klient miał możliwość wyboru. Carsharing w modelu otwartym i bazowym to po prostu inne usługi, uzupełniające się — mówi Paweł Błaszczak, prezes 4mobility.

Wprowadzany model otwarty najczęściej służy do poruszania się po mieście na krótkich odcinkach. To alternatywa dla komunikacji miejskiej, taksówek lub własnego auta.

W modelu bazowym użytkownicy na ogół wypożyczają samochód na dłużej i mogą go rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Za minutę jazdy i30 trzeba będzie zapłacić 0,48 zł. Samochody te (ma ich być 200) dołączą do dostępnych już w 4mobility BMW i Mini. Te drugie będą nadal dostępne w modelu bazowym, w którym wypożyczenie i zwrot następują w wyznaczonym miejscu (ponad 50 baz w Warszawie), natomiast auta marki Hyundai będzie można odebrać i zostawić na ulicy w granicach wyznaczonej strefy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Nowa oferta 4mobility