Nowa oferta Nestu Bank dla firm

opublikowano: 05-07-2017, 22:00

Zwrot raty kredytu po roku — to kolejna promocja Nest Banku dla przedsiębiorców. Skierowana jest do firm, które zdecydują się na ofertę kredytu gotówkowego i otworzą bezpłatne BIZnes Konto

. Spłata finansowania powinna być rozłożonana co najmniej 24 raty. W takim przypadku, aktywnie korzystając z rachunku, po roku spłacania kredytu można liczyć na zwrot miesięcznej raty. Bank zwróci maksymalnie 5 tys. zł. Należy przy tym spełnić kilka dodatkowych warunków — po przyznaniu pożyczki część swoich obrotów firmowych trzeba przenieść do Nest Banku na BIZnest Konto. Konieczne jest także zapewnienie comiesięcznych wpływów na nim w wysokości przynajmniej 10 proc. kwoty przyznanego kredytu. Do tego bank wymaga opłacania pełnej składki ZUS lub zaliczki na podatek do Urzędu Skarbowego z BIZnest Konta. Ostatni warunek to terminowe spłacanie pożyczki oraz wyrażenie i utrzymanie zgody marketingowej w okresie trwania promocji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Nowa oferta Nestu Bank dla firm