Nowe inwestycje Dom Development

Anna Leder
17-05-2005, 00:00

Na przełomie maja i czerwca Dom Development rozpocznie realizację trzech zespołów mieszkaniowych w Warszawie. Dwa nowe osiedla — Zespół Mieszkaniowy Fort Bema (ul. Obrońców Tobruku) i Zespół Mieszkaniowy Bemowo (ul. Osmańczyka) — powstaną na Bemowie, które w raporcie o warszawskim rynku mieszkaniowym zostało uznane za najatrakcyjniejszą dzielnicę stolicy. Powodzeniem cieszy się także Ursynów, gdzie zostanie zrealizowane osiedle Olimpia 2 (ul. F. Płaskowickiej). Inwestycja ta wzorowana jest na osiedlu Olimpia, które w 2004 r. okazało się jednym z największych sukcesów sprzedażowych na stołecznym rynku mieszkaniowym.

Nowe osiedla będą usytuowane w pobliżu dużych arterii i linii komunikacji miejskiej, zapewniających doskonałe połączenie z centrum Warszawy. W okolicy wszystkich inwestycji znajdują się centra handlowe, hipermarkety, liczne punkty usługowe oraz obiekty sportowe i tereny rekreacyjne.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych realizacji Dom Development, nowe osiedla będą charakteryzować się niską zabudową oraz nowoczesną architekturą. W ofercie przeważać będą mieszkania 2- i 3-pokojowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Leder

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Nowe inwestycje Dom Development