Nowe osiedle na warszawskiej Pradze

opublikowano: 13-08-2018, 22:00

Dom Development rozpoczyna sprzedaż mieszkań na nowym osiedlu Stacja Grochów.

W pierwszym etapie powstanie tu 148 lokali w dwóch budynkach inspirowanych skandynawską stylistyką. Ceny kształtują się od 6850 zł do 8300 zł za mkw. W ofercie znajdą się mieszkania typu studio oraz 2-, 3- i 4-pokojowe, od 26 do 87 mkw. Będą wyposażone w tarasy lub balkony i przydomowe ogródki na parterze w cenie mieszkania.

Dla budynków pierwszego etapu przewidziano miejsca parkingowe w garażu podziemnym i miejsca postojowe na terenie osiedla. W ramach inwestycji powstanie zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci i strefa rekreacji dla dorosłych. Elewację budynku pierwszego etapu zdobić będzie inspirowany atmosferą osiedla mural realizowany przez artystów grafików współpracujących z Fundacją Dom Development City Art.

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne miejsca rekreacyjne, między innymi 50-hektarowy Park Skaryszewski, Park im. J. Polińskiego, Park Obwodu Praga AK, Park Znicza, Park im. płk. J. Szypowskiego „Leśnika”, ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Mieszkańcy osiedla będą mogli także korzystać z wielu lokali usługowo-handlowych, placówek edukacyjnych i ośrodków kulturalnych dzielnicy (m.in. Soho Factory, Teatr Powszechny, muzea). Stacja Grochów położona jest niedaleko (10 minut spacerem) od ronda Wiatraczna — głównego punktu komunikacyjnego Pragi Południe.

Termin przekazania gotowych mieszkań z pierwszego etapu inwestycji planowany jest na drugi kwartał 2020 r. Docelowo na osiedlu powstanie ponad 550 lokali.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy