O dotacjach na ochronę patentu

opublikowano: 16-07-2013, 00:00

PARP zaprasza na spotkanie dotyczące konkursu

 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedstawicieli firm na bezpłatne spotkanie dotyczące konkursu z poddziałania 5.4.1 „Wsparcie na uzyskanie ochrony własności przemysłowej” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (POIG). Odbędzie się ono 23 lipca w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in., jakie projekty mogą zostać dofinansowane, co może być kosztem kwalifikowanym oraz jaka jest procedura aplikacyjna.

Poznają także zasady przyznawania dotacji. Spotkanie jest organizowane w związku z naborem z poddziałania 5.4.1, w którym termin składania wniosków został przedłużony do 6 sierpnia lub do wyczerpania budżetu.

Na firmy czeka 70 mln zł. Jeden przedsiębiorca może otrzymać dotację od 2 tys. zł do 400 tys. zł. Więcej informacji o spotkaniu można znaleźć na stronie: http://poig.parp.gov.pl/index/ more/33983.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu