O działaniu 8.1 w Zielonej Górze

  • Marta Bellon
opublikowano: 15-11-2012, 00:00

Ma ono związek z naborem wniosków w ramach tego działania

22 listopada w Zielonej Górze odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące działania 8.1. PO Innowacyjna Gospodarka (Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej).

Zostanie zorganizowane w związku z naborem wniosków w ramach tego działania, który ruszy 19 listopada, a zakończy się 14 grudnia. O dofinansowanie mogą się ubiegać mikro- i mali przedsiębiorcy działający na rynku nie dłużej niż rok, którzy planują świadczyć usługi drogą elektroniczną.

W trakcie spotkania omówione zostaną główne założenia działania m.in. zasady aplikowania oraz metodyka przeprowadzania oceny formalnej i merytorycznej. Organizują je: Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich i Agencja Rozwoju Regionalnego w Zielonej Górze.

Formularz rekrutacyjny znajduje się na stronie internetowej: www.fundusze.lubuskie.pl/Aktualnosci/ Szansa-na-e-dotacje-spotkanie- informacyjne-w-Zielonej- Gorze2.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu