Odpowiedzialni społecznie pokażą się na targach

opublikowano: 10-04-2018, 22:00

Stoiska firm, prezentacje programów, doroczny raport — to niektóre atrakcje największego w kraju wydarzenia dotyczącego CSR.

To już siódma edycja największego w Polsce wydarzenia dotyczącego społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Spotkanie poświęcone tej tematyce i prezentowane w konwencji targowej odbędzie się 12 kwietnia na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Na wszystkie części wydarzenia wstęp jest wolny (nie trzeba wcześniej się rejestrować). Organizatorem targów jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB).

— Targi CSR to wyjątkowe wydarzenie, łączące świat CSR-u w Polsce. Przestrzeń dyskusji, prezentacji dokonań firm i organizacji w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu, często inkubator nowych pomysłów i partnerstw, a czasem także początek nowych ścieżek zawodowych CSR-owców. W ciekawy sposób przedstawia najważniejsze polskie inicjatywy w społecznej odpowiedzialności. To jedyne takie wydarzenie konferencyjno-targowe w Polsce — zwraca uwagę Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna FOB. Podczas targów przedstawiciele biznesu dowiedzą się, jak wdrażać CSR w swojej organizacji, realizować dobre praktyki, prowadzić dialog z otoczeniem i komunikować własne zaangażowanie. Przedsiębiorcy spotkają praktyków i ekspertów odpowiedzialnego biznesu, dzięki którym będą mogli pogłębić i skonfrontować swoją wiedzę. Podczas targów odbędzie się także premiera raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2017. Dobre praktyki”. To największy przegląd inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju, publikowany corocznie przez FOB.

Więcej informacji

http://odpowiedzialnybiznes. pl/targicsr/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Odpowiedzialni społecznie pokażą się na targach