Ogrodnicy na NewConnect

KZ
opublikowano: 2010-09-23 10:31

Wrocławska firma Hortico, zajmująca się sprzedażą m.in. nasion, nawozów i narzędzi, zamierza w listopadzie wejść na NewConnect - pisze "GGP"

Wcześniej spółka chce sprzedać akcje za około 5 mln zł. Pieniądze pójdą na zakup gruntów, na których mają powstać centra ogrodnicze.