Czytasz dzięki

Opolszczyzna: granty na remont budynków

opublikowano: 19-05-2019, 22:00

Już za miesiąc przedsiębiorcy z regionu będą mogli powalczyć o dotacje na energooszczędne projekty.

Wsparcie pochodzi z działania 3.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego („Efektywność energetyczna”). Do podziału między wnioskodawców jest 5,7 mln zł. Na wsparcie mogą liczyć nie tylko przedsiębiorcy, ale także samorządy, jednostki naukowe i organizacje pozarządowe. Co ważne, wnioskodawcy muszą prowadzić projekty w należącym do Opolszczyzny subregionie południowym. Obejmuje on następujące gminy: Baborów, Biała, Branice, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Grodków, Kamiennik, Kietrz, Korfantów, Lubrza, Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków, Prudnik, Pakosławice i Skoroszyce. Granty sfinansują przedsięwzięcia związane z ocieplaniem obiektów i przebudową systemów grzewczych. Dotacje pokryją też koszty inwestycji w instalacje OZE i systemy chłodzące. Wnioski należy składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego, ul. Krakowska 38. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na listopad.

WAŻNA DATA

21.06 Od tego dnia będzie można składać wnioski o dotacje z działania 3.2 RPO WO. Nabór zakończy się 28 czerwca.

WIĘCEJ INFORMACJI

www.funduszeeuropejskie. gov.pl

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane