OptimusTech <OPTT.WA> Podpisanie aneksu do umowy z NATO

OPTIMUS Spółka Akcyjna
03-02-2003, 18:04

PODPISANIE ANEKSU DO UMOWY Z NATO

Raport bieżący nr 06/2003

Zarząd OPTIMUS S.A. informuje, że w dniu 31 stycznia 2003 roku otrzymał dokumentację związaną z podpisaniem aneksu do umowy współpracy specjalistów Optimus S.A. przy zarządzaniu wdrażaniem systemu informatycznego dla NATO w bazie wojskowej PMO SHAPE w Mons w Belgii.

Umowa, której dotyczy otrzymany aneks, została podpisana w dniu 22 lutego 2002 roku i przewidywała wykonywanie prac dla NATO o wartości przekraczającej 1 mln Euro w okresie do 3 lat. O podpisanej umowie Optimus S.A. informował w raporcie bieżącym nr 15/2002. Przewidywana wartość prac w objętych aneksem w bieżącym roku wynosi ponad 500 tys. Euro.

OPTIMUS S.A. został wybrany do realizacji tego kontraktu jako pierwsza polska spółka spośród wielu międzynarodowych firm uczestniczących w przetargach tego typu. Podpisany aneks stanowi wyraz uznania dla dotychczasowej pracy konsultantów Spółki i pozwala na kontynuację realizacji kontraktu w 2003 roku stwarzając możliwość współpracy z NATO w przyszłości.

Data sporządzenia raportu: 03-02-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: OPTIMUS Spółka Akcyjna

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / OptimusTech &lt;OPTT.WA> Podpisanie aneksu do umowy z NATO