Osiedle z otwartą przestrzenią miejską

Paweł Berłowski
opublikowano: 25-06-2018, 22:00

Dom Development rozpoczyna sprzedaż lokali w Kolonii Anny Jantar — nowym etapie Żoliborza Artystycznego — między ulicami Powązkowską i Przasnyską w Warszawie.

Dom Development rozpoczyna sprzedaż lokali w Kolonii Anny Jantar — nowym etapie Żoliborza Artystycznego — między ulicami Powązkowską i Przasnyską w Warszawie. Powstanie tam 261 lokali mieszkalnych i 12 usługowych. W budynku znajdzie się 220 mieszkań od 30 do 164 mkw. i 41 penthouse’ów od 58 do 161 mkw. Lokale będą wyposażone w loggie, tarasy lub balkony w cenie mieszkania.

Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to czwarty kwartał 2019 r. Ideą nowej odsłony Żoliborza Artystycznego jest stworzenie otwartej przestrzeni miejskiej z licznymi ogólnodostępnymi pasażami, podobnie jak w już zrealizowanej części projektu. Na osiedlu przewidziano nowoczesne place zabaw, pełne zieleni wewnętrzne dziedzińce i punkty usługowe integrujące lokalną społeczność. W Kolonii Anny Jantar przewidziano liczne formy artystyczne, m.in. prace Rafała Dominika, artysty wykorzystującego technologiczne nowinki w sztuce, takie jak poświęcony dorobkowi artystycznemu piosenkarki neon „Słońce”, który powstanie na elewacji budynku od strony ul. Rydygiera i Przasnyskiej oraz instalację artystyczną „Promienie” w przejściu bramowym. Głównym punktem osiedla będzie plac Andrzeja Wajdy z oczkiem wodnym oraz kawiarniami i restauracjami, który dzięki ogólnodostępnemu pasażowi aktora Zbigniewa Zapasiewicza będzie się łączył z ulicą Powązkowską.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Osiedle z otwartą przestrzenią miejską