Oznakowanie zgodne z przepisami

  • DI
opublikowano: 08-05-2018, 22:00

„Europejskie oznakowanie ekologiczne EU Ecolabel — wprowadzenie do certyfikacji” — bezpłatne szkolenie pod tym tytułem odbędzie się 16 maja w Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie.

„Europejskie oznakowanie ekologiczne EU Ecolabel — wprowadzenie do certyfikacji” — bezpłatne szkolenie pod tym tytułem odbędzie się 16 maja w Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie.

Wydarzenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności do kadry kierowniczej, pełnomocników, audytorów, technologów, pracowników odpowiedzialnych za zgodność z przepisami środowiskowymi, a także do importerów, detalistów, dystrybutorów i dostawców usług.

Celem szkolenia jest zapoznanie przedsiębiorców z wymaganiami oznakowania ekologicznego EU Ecolabel i zasadami procesu certyfikacji wyrobów, zakresem certyfikacji i, ogólnie, z dokumentami wymaganymi w procesie dotyczącym przyznania oznakowania EU Ecolabel. Uczestnicy poznają też zalety stosowania tego standardu ekologicznego na międzynarodowych rynkach. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji: Iwona Jordan, tel. (12) 428-92-63, e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Oznakowanie zgodne z przepisami