Pamapol wygrał przetarg ARR

DI
opublikowano: 29-12-2010, 19:09

Agencja Rynku Rolnego ogłosiła wyniki przetargu na dostarczenie gotowych artykułów spożywczych do organizacji charytatywnych w ramach programu ,,Dostarczanie nadwyżek żywności najuboższej ludności Unii Europejskiej" w 2011 roku.

W ramach rozstrzygnięcia przetargu Agencja Rynku Rolnego uznała, że Pamapol oraz jego spółki zależne, tj. Cenos oraz Mitmar złożyły najkorzystniejsze oferty na dostawy: ryżu białego, kaszy jęczmiennej z warzywami, kaszy jęczmiennej z gulaszem, zupy pomidorowej z ryżem, w zamian za odbiór z magazynów interwencyjnych Agencji Rynku Rolnego ziarna jęczmienia.

Szacunkowa wartość ziarna jęczmienia otrzymanego z Agencji Rynku Rolnego w zamian za przedmiotowe dostawy wyniesie 25,7 mln zł. Wartość jęczmienia otrzymanego przez poszczególne spółki Grupy Kapitałowej PAMAPOL w zamian za realizowane przez nie dostawy przedstawia się następująco:


- Cenos – 16,8 mln zł,
- Mitmar – 5,9 mln zł,
- Pamapol – 3 mln zł,

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane