Piękne miejsce do zamieszkania

Adrian Morel
opublikowano: 30-08-2018, 22:00

Spółdzielnia mieszkaniowa Lazurowa z Warszawy stała się poważną konkurencją dla deweloperów.

Dzieje się tak ze względu na nowatorskie zarządzanie, przekładające się na innowacyjne inwestycje.

Inteligentny rozwój spółdzielni dostrzegamy na osiedlu pierwszej inwestycji Spółdzielni Lazurowego Zakątka. Urządzony w nowoczesnym stylu budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi i garażem podziemnym staje się idealnym miejscem do życia dla warszawiaków. Niewątpliwy urok przedsięwzięcia doceniają jednak nie tylko mieszkańcy, ale i niezależni eksperci, którzy upatrują w nim miana jednej z najlepszych pod względem architektonicznym inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

— Cechuje nas wysoki standard. Stosujemy materiały najwyższej jakości, rzadko wykorzystywane w budynkach wielorodzinnych — podkreśla Katarzyna Bednarek, koordynator ds. inwestycji w SM Lazurowa.

Spółdzielnia dalej realizuje działalność inwestycyjną, a Lazurowy Zakątek to niejedyne wyzwanie inwestycyjne i powód do dumy dla stołecznej spółdzielni.

Już pod koniec roku zakończy się budowa Lazurowych ogrodów. Kompleks czterech budynków mieszkalnych z garażami podziemnymi wzbudził wielkie zainteresowanie i już w tym momencie wszystkie mieszkania mają swoich właścicieli.

— Wszystkie lokale sprzedaliśmy w bardzo szybkim czasie. To najlepszy dowód na naszą przewagę nad konkurencją — nie ukrywa zadowolenia Katarzyna Bednarek.

Przystań dla warszawiaków

Na horyzoncie pojawiła się już też kolejna inwestycja. Spółdzielnia przymierza się do stworzenia osiedla pod nazwą Lazurowa przystań. Obok budynków mieszkalnych powstanie punkt kulturalno-usługowy — placówka kultury z przychodnią i pomieszczeniami do rehabilitacji.

Nowocześnie zagospodarowane osiedle z pełną infrastrukturą, ze żłobkami, przedszkolami, szkołami, sklepami i przychodniami, to łakomy kąsek dla inwestorów.

— Dajemy argumenty, które bardzo cenią sobie warszawiacy. Proponujemy w jednym miejscu usługi niezbędne do życia — tłumaczy koordynator ds. inwestycji w SM Lazurowa.

Zdrowy Biznes
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
×
Zdrowy Biznes
autor: Katarzyna Latek
Wysyłany nieregularnie
Katarzyna Latek
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.

Jak dodaje, na pewno wpływ na sukces inwestycyjny ma stosunek jakości usług do ceny, a Lazurowa doskonale dostosowała się do tego czynnika decydującego o konkurencyjności na rynku.

Na plus działa też zastosowanie energooszczędnego oświetlenia, które znacznie zmniejsza pobór energii. W niedalekiej przyszłości w planie znalazło się także zastosowanie paneli słonecznych

— Współpracujemy również z firmą specjalizującą się we wprowadzaniu inteligentnych rozwiązań w zakresie automatyki, więc możemy zagwarantowaćkażdemu mieszkańcowi sterowanie elektroniczne jego czterech kątów — wylicza Katarzyna Bednarek.

Spółdzielnia dla mieszkańca

Warszawska spółdzielnia na każdym kroku udowadnia, że na pierwszym miejscu stawia człowieka. Prowadzi klub seniora, w którym starsza część osiedla integruje się ze sobą. Organizuje również zajęcia plastyczne dla dzieci. Praca przedstawicieli spółdzielni nie przechodzi bez echa. Doceniają ją mieszkańcy, ale i gremia przyznające nagrody.

— Wszystkie uzyskane wyróżnienia bardzo nas cieszą. Są niezwykle ważne. Utwierdzają nas w przekonaniu, że idziemy właściwą drogą — mówi Katarzyna Bednarek Warszawska spółdzielnia, od momentu rozpoczęcia działalności w 2012 roku, stale stawia na zrównoważony rozwój.

— Na nasze osiedle wprowadziło się kilkaset mieszkańców, pojawiły sie nowe lokale usługowe, a zysk otrzymany z realizowanych inwestycji przeznaczamy na stałą modernizację posiadanych zasobów, jednocześnie biorąc pod uwagę opinie i potrzeby naszej społeczności — mówi Katarzyna Bednarek.

Mieszkańcy osiedla dostrzegają dbałość spółdzielni o szczegóły, wprowadzane udoskonalenia, zaangażowanie w wizerunek zewnętrzy oraz inwestycje realizowane dla ludzi. Zasoby SM Lazurowa to dobre i piękne miejsca do zamieszkania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Adrian Morel

Polecane