Pieniądze dla firm z Wielkopolski

  • DI
opublikowano: 06-02-2019, 22:00

„Rozwój działalności gospodarczej w roku 2019 ze środków programu regionalnego” — bezpłatne spotkanie informacyjne pod tym tytułem odbędzie się 13 stycznia w Pile.

Jego organizatorem jest miejscowy Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE). Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości wsparcia firm w ramach działań Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego, których ogłoszenie jest planowane w 2019 r. Przedstawiane informacje będą dotyczyły możliwości wsparcia firm w formie dotacji i pożyczek. Osoby zainteresowane udziałem powinny przesłać formularz zgłoszeniowy na adres: infoUE-pila@warp.org.pl, najpóźniej do 11 lutego 2019 r. do godz. 12. Po zakończeniu spotkania będzie możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnych. Liczba miejsc jest ograniczona, o wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji: PIFE w Pile, tel. +61 65-06-233, 65-06-235.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu