Pilch i Owerko wygrali na remisie Chorwacji

opublikowano: 12-07-2018, 12:28

Porażka Anglii zaskoczyła ludzi biznesu. Przed dwoma ostatnimi meczami lider Ligi Typerów „PB” ma już tylko punkt przewagi.

Nie tak miało być – znów mówi większość ludzi biznesu rywalizujących w Lidze Typerów „PB”. O ile wszyscy stawiali na awans Francuzów, poza Dominiką Bettman, prezes Siemensa, która stawiała na Belgów, to nikt nie przewidział, że zwycięstwo będzie tak skromne. Ale jeszcze większym zaskoczeniem był drugi półfinał. Większość obstawiających była przekonana, że Anglicy ograją Chorwatów.  Z awansu ekipy Modrica cieszyli się: Dominika Bettman, Grażyna Piotrowska-Oliwa, szefowa Virgin Mobile Polska i Bertus Servaas, prezes Vive Group. Najbardziej Grzegorz Pilch, prezes Vistuli i Marian Owerko, szef rady nadzorczej Bakallandu, bowiem postawili na 1:1 po 90 minutach. Dzięki temu zdobyli w półfinałach po aż 5 punktów, co przełożyło się na mocny awans w tabeli.

Zobacz więcej

Tabela Ligi Typerów "PB"

Jacek Rutkowski, prezes Amiki, jest liderem Ligi Typerów „PB” od początku rywalizacji. Ale jego przewaga stopniała już do 1 punktu. Tuż za nim jest Grzegorz Pilch. Na trzecim miejscu jest Bertus Servaas. Mocno awans zanotował Marian Owerko, a spadek Janusz Filipiak, prezes Comarchu, który nie zdążył przesłać typów na czas.

Jutro po południu opublikujemy typy ludzi biznesu na finał i mecz o trzecie miejsce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy