Płock na wojennej ścieżce z PKN Orlen

PAP, DI
opublikowano: 07-12-2016, 18:00

W ramach akcji "Orlen dla Płocka" spółka chce przygotować tam przed świętami Bożego Narodzenia iluminowaną dekorację. Urząd miasta nie daje gwarancji, że spółka otrzyma na to zgodę w terminie.

Płocki ratusz informuje, że dokumenty w tej sprawie wpłynęły tam zbyt późno.

W oficjalnym komunikacie płocki koncern zapowiedział, że inauguracja na jednym z placów w centrum miasta "Płockich Ogrodów Światła" - jak nazwano dekorację złożoną z ponad 10 tys. różnokolorowych lampek - ma odbyć się 17 grudnia. Spółka zapewnia, że wszystkie formalne wnioski o umożliwienie realizacji tego przedsięwzięcia zostały złożone.

Po informacji PKN Orlen zapowiadającej iluminację Urząd Miasta Płocka zadeklarował, że zrobi wszystko, "by pomóc Orlenowi" zorganizować oraz uruchomić we wskazanym terminie dekorację świąteczną, ale zastrzegł, że spółka jak dotąd nie uzyskała wymaganych decyzji administracyjnych, ale zapowiedziała imprezę, "na którą nie ma jeszcze zgody". "Nie ma też gwarancji, że ją na czas otrzyma" – oświadczył w oficjalnym stanowisku Hubert Woźniak z płockiego Urzędu Miasta.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP, DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu