Po godzinach

Karolina Guzińska
06-06-2000, 00:00

Po godzinachMarek Józefiak

Został ponownie powołany przez WZA na stanowisko dyrektora generalnego PTK Centertel. Marek Józefiak pełni tę funkcję od 1997 roku. W grudniu 1996 roku wartość rynkowa przedsiębiorstwa wynosiła około 200 mln USD, w ciągu trzech lat wzrosła do około 3,5 mld USD.

Janusz Górski

Zarządzany przez Janusza Górskiego Spedpol, spółka należąca do jednej z największych międzynarodowych sieci logistycznych Schenker-BTL, wygrał przetarg na kompleksową obsługę logistyczną Metro MGL Logistyka (firmy logistycznej Metro w Polsce). Współpraca Metro MGL Logistyka ze Spedpolem obejmuje obsługę sieci handlowych Metro w naszym kraju w zakresie towarów spaletyzowanych i paczek.

Meir Srebernik

Choć akcje kierowanej przez niego Netii cieszą się zainteresowaniem inwestorów, cena emisyjna została ustalona tylko na 110 zł. To najniższy przewidziany widełkami poziom. Zdaniem analityków, niewykluczone, że cena papierów w trakcie pierwszego notowania giełdowego tylko nieznacznie przekroczy 110 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Po godzinach