Podlasie: granty na inwestycje

opublikowano: 19-02-2018, 22:00

26 lutego w Bielsku Podlaskim odbędzie się szkolenie dla przedstawicieli biznesu pod hasłem „Wsparcie przedsiębiorstw z funduszy europejskich — inwestycje, termomodernizacja, rozwój”.

Organizatorem wydarzenia jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku. Podczas szkolenia eksperci zaprezentują nabory dotacyjne dla firm organizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. Specjaliści od funduszy unijnych przedstawią również ofertę programu Inteligentny Rozwój, w tym dotacje na ekspansję zagraniczną, a także granty na projekty związane z opracowaniem nowego wyrobu lub projektu wzorniczego. Specjaliści pomogą przedsiębiorcom w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie i zwrócą uwagę na kluczowe kryteria oceny przedsięwzięć. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Wydarzenie odbędzie się w bielskim magistracie przy ul. M. Kopernika 1. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu