Polisa GAP w BZ WBK Leasing

opublikowano: 29-07-2013, 00:00

BZ WBK Leasing, przy współpracy z firmą Genworth Financial, proponuje swoim klientom ubezpieczenie GAP dla maszyn i urządzeń. Polisa chroni w sytuacjach, kiedy dojdzie do szkody całkowitej, a wypłata z posiadanego obowiązkowego ubezpieczenia nie pokryje w całości kosztów, które trzeba będzie ponieść w związku z utratą maszyny.

— Klient, który wybierze GAP, ma gwarancję wypłaty 20 proc. wartości początkowej finansowanej maszyny. Jeśli dodamy do tego odszkodowanie uzyskane w ramach ubezpieczenia mienia, suma wypłat z ubezpieczeń nie tylko zagwarantuje spłatę zobowiązania leasingowego, ale stanowić będzie podstawę wkładu własnego na kolejną maszynę czy urządzenie — wyjaśnia Mariusz Włodarczyk, dyrektor zarządzający w BZ WBK Leasing. Ubezpieczenie GAP obejmuje maszyny rolnicze, sprzęt budowlany, elektroniczny, urządzenia medyczne czy poligraficzne. Jego koszt zależy m.in. od wartości przedmiotu oraz okresu ochrony ubezpieczeniowej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu