Polityka spójności a innowacje

DZ
opublikowano: 09-01-2019, 22:00

21 stycznia w Warszawie odbędzie się konferencja m.in. dla przedsiębiorców pod hasłem „Wspieranie innowacji w polityce spójności: wczoraj, dziś i jutro”.

Organizuje ją Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. W spotkaniu wezmą udział nie tylko przedstawiciele biznesu, ale również nauki, administracji publicznej i wynalazcy. Celem konferencji jest podsumowanie efektów realizacji polityki spójności. Eksperci zastanowią się również nad tym, jak będzie ona wyglądała po 2020 r. Uczestnicy wydarzenia poszukają również odpowiedzi na pytanie, jaka jest rola innowacji w polskim społeczeństwie i gospodarce. Podczas wydarzenia innowatorzy zaprezentują projekty zrealizowane z pomocą dotacji i pomysły dotyczące jeszcze niewdrożonych rozwiązań. Warto zauważyć, że w tegorocznym harmonogramie naborów z programu Inteligentny Rozwój dominuje wsparcie na nowatorskie rozwiązania i prace badawcze. Konferencja odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik. Więcej informacji: www.poir.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DZ

Polecane