Polnord zbuduje siedzibę Asseco

KL
opublikowano: 13-08-2009, 00:00

Deweloper dostał pozwolenie na budowę biurowca w Wilanowie. Wielomilionowa inwestycja może ruszać.

Deweloper dostał pozwolenie na budowę biurowca w Wilanowie. Wielomilionowa inwestycja może ruszać.

Mogą ruszyć prace związane z budową drugiego budynku w Wilanów Office Park, biurowej części Miasteczka Wilanów. Polnord dostał właśnie odpowiednie pozwolenie. Będzie to największy ze wszystkich biurowców, które powstaną na terenie jego parku. Zgodnie z wcześniej podpisaną umową, najemcą zostanie informatyczny gigant — Asseco Poland. Polnord planuje rozpoczęcie budowy tego budynku pod koniec 2009 r. Zakończenie i przekazanie do użytkowania nastąpi w trzecim kwartale 2011 r.

Umowę między Polnordem i Asseco podpisano już w lutym 2008 r. Wówczas jej wartość (na 10 lat) obliczono na około 160 mln zł.

Cały kompleks Wilanów Office Park będzie składać się z 18 różnorodnych budynków umieszczonych na obszarze 17 ha. Będzie to pierwsza tak duża biurowa inwestycja Polnordu. Spółka podaje, że poszczególne części projektu mogą być realizowa- ne samodzielnie w różnym czasie

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KL

Polecane