Polsat odwołał się od kary KRRiT

(Marek Druś)
opublikowano: 05-04-2006, 08:24

Telewizja Polsat odwołała się od decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, poinformował Presserwis. Stacja została ukarana grzywną o łącznej wysokości 1,0 mln zł za programy ”Kuba Wojewódzki” z udziałem Kazimiery Szczuki i ”Nieustraszonych”. Polsat nie ujawnił treści uzasadnienia odwołania. KRRiT może uchylić wcześniejszą decyzję po zapoznaniu się z argumentacją nadawcy.

Telewizja Polsat odwołała się od decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, poinformował Presserwis. Stacja została ukarana grzywną o łącznej wysokości 1,0 mln zł za programy ”Kuba Wojewódzki” z udziałem Kazimiery Szczuki i ”Nieustraszonych”. Polsat nie ujawnił treści uzasadnienia odwołania. KRRiT może uchylić wcześniejszą decyzję po zapoznaniu się z argumentacją nadawcy. Jeśli się na to nie zdecyduje, sprawa może trafić do sądu.

MD, Presserwis

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane