Polsat zaczął sprzedaż dekoderów

Wojciech Pysiewicz
27-04-2000, 00:00

Polsat zaczął sprzedaż dekoderów

Polsat prowadzi zakrojoną na szeroką skalę akcję sprzedaży dekoderów cyfrowych. Wcześniej były one rozdawane za darmo klientom kontrolowanego przez właściciela Polsatu — Zygmunta Solorza -— Invest Banku, a także członkom OFE Polsat. Oprócz przekazu kanałów telewizyjnych (kanały naziemne, 8 polskojęzycznych kanałów tematycznych Polsatu i kikadziesiąt satelitarnych) dekodery służą do rozliczania członków OFE. Przygotowane są już także usługi homebanking.

Przedstawiciele Polsatu deklarują, że w ciągu 2-3 miesięcy za pośrednictwem dekoderów Polsatu będzie można korzystać z Internetu. Stacja prowadzi rozmowy z największymi portalami w sprawie tworzenia aplikacji przystosowanych do korzystania z Internetu za pośrednictwem telewizora. Koszt dekodera to 399 zł. Kanały telewizyjne można oglądać za darmo, a Internet ma już być usługą płatną. WP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Pysiewicz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Polsat zaczął sprzedaż dekoderów