Polska gra wyróżniona przez Game Informer

opublikowano: 14-02-2020, 12:43

Najnowsza produkcja polskiego studia People Can Fly gra „Outriders” znalazła się na okładce jednego z największych na świecie magazynów piszący o grach – Game Informer.

Pojawienie się na okładce tego magazynu to duże wyróżnienie. Przykładowo okładka z lutego 2013 r. zapowiadała „Wiedźmina 3”. 

Zobacz więcej

PeopleCanFly!

„Outriders” to trzecia produkcja  People Can Fly, która znalazła się na jedynce Game Informera. Wcześniej na okładce magazynu znalazły się „Bulletstorm” i „Gears of War: Judgment”.

„Outriders” to strzelanka RPG, która zadebiutuje pod koniec tego roku m.in. na najnowszej generacji konsol – PlayStation 5 i Xbox Series X oraz PC. Gra dostępna będzie również dla posiadaczy PlayStation 4 oraz Xbox One. Wydawcą gry jest Square Enix.

Peple Can Fly  to polskie studio założone przez Adriana Chmielarza, Andrzeja Poznańskiego i Michała Kosieradzkiego znane m.in. z takich tytułów jak „Painkiller” oraz „Bulletstorm”. W 2012 r. spółkę kupił Epic Games, jednak w 2015 r. wróciła do niezależności. Poprzez wykup menadżerski jej właścicielem stał się Sebastian Wojciechowski, który jest obecnie także prezesem spółki. 

987c9ee0-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Rynek gier
Newsletter z wiadomościami nt. branży gamingowej oraz polskich producentów gier komputerowych.
ZAPISZ MNIE
Rynek gier
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Newsletter z wiadomościami nt. branży gamingowej oraz polskich producentów gier komputerowych.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy