Polska spółka biotechnologiczna wypuściła token oparty na swoim produkcie

opublikowano: 17-09-2021, 11:20

Spółka Xanto z Gdyni wypuściła token XAN, który może być wymieniany na produkowany przez nią ksantohumol lub sprzedawany za aktualną cenę rynkową, informuje serwis Cryptomode.

Xan zaczął być oferowany od 15 września ceną 2 USDT. Będzie ona rosnąć przez 24 tygodnie do docelowych 7 USDT, pisze Cryptomode. Token korzysta z blockchainu TRON.

Ksantohumol to naturalny związek występującym w kwiatostanach chmielu zwyczajnego. Według serwisu biotechnologia.pl, “potwierdzone są jego właściwości antykancerogenne czy właściwości chemoprewencyjne, zapobiegające powstawaniu nowotworów”. Xanto informuje, że wytwarzany przez spółkę ksantohumol jest substancją o najwyższej czystości, niezbędnej w przemyśle farmaceutycznym czy spożywczym.

- Xanto jest producentem najczystszego na świecie ksantohumolu, osiągając czystość ponad 99%. W Polsce produkujemy ksantohumol w ilościach przemysłowych i dostarczamy go na cały świat – powiedział Tomasz Tokarski, prezes spółki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, cryptomode.com

Polecane