Pomoc dla MSP na rynkach Azji

SACH
04-04-2014, 00:00

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIIZ) organizuje konferencję „Wspieranie MSP na rynkach Azji Południowo-Wschodniej.

Belgijski know-how użyteczny dla Polski”. Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia w Warszawie w siedzibie agencji. Obecnie uwaga firm jest skierowana głównie na rynek chiński — wielu przedsiębiorców nie docenia możliwości innych rynków Azji Południowo- -Wschodniej (Malezja, Indonezja, Singapur, Tajlandia, Wietnam). O nich powiedzą podczas konferencji belgijscy przedsiębiorcy, którzy pracują w tej części świata. Udzielą rad, jak wejść i zaistnieć na azjatyckich rynkach. Organizatorzy zdecydowali się na zaproszenie ekspertów z Belgii, bo żaden inny kraj w Europie nie ma tak wysokiego odsetka firm MSP, które rozwijają się za granicą. Językiem konferencji będzie angielski, zapewnione jest tłumaczenie na polski. Więcej informacji: www.paiz.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Pomoc dla MSP na rynkach Azji