Czytasz dzięki

Pomysł na biznes: Kosmetyczny Uber

opublikowano: 09-11-2018, 17:30

W dzisiejszym "Pomyśle na biznes" pokażemy Wam polską aplikację, która dopiero startuje, a która ma za zadanie zmienić rodzimy rynek usług kosmetycznych.

 "Urodowy Uber" - tak o swoim pomyśle mówi Agata Krysiak.  

- BeautyClick, to aplikacja łącząca klientów indywidualnych z ekspertami rynku beauty, czyli: włosy, paznokcie, make-up, masaż. Ta lista usług będzie oczywiście rosnąć - mówi Agata Krysiak, współwłaścicielka BeautyClick. 

Jak to działa?

Trzeba założyć konto na BeautyClick. Potem wybrać dzień, godzinę oraz usługę, która nas interesuje.

Dzięki geolokalizacji, aplikacja wyświetli nam wówczas ekspertów, którzy są dostępni, znajdują się w okolicy i mogą do nas dojechać by wykonać usługę. 

BeautyClick, to nie jedyny biznes Agaty. Na co dzień mieszkająca w Londynie Polka, prowadzi również firmę zajmującą się dystrybucją luksusowych marek modowych.

Jej kalendarz pęka w szwach. Ciągłe spotkania, podróże, prowadzenie biznesu w Warszawie i Londynie, dwójka dzieci. I to właśnie napięty harmonogram, stał się pretekstem do stworzenia aplikacji BeautyClick, a więcej na ten temat w materiale wideo.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Polecane