Poszukajmy kandydatów

opublikowano: 29-11-2015, 22:00

NAGRODA PRB IM. JANA WEJCHERTA

Dzisiaj startuje piąta edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. Kandydatów można zgłaszać do 29 stycznia 2016 r. za pośrednictwem strony www.nagrodaprb.pl. Zaproszenie do ich poszukania skierowane jest do uczelni, mediów, firm doradczych, instytucji finansowych, samorządów oraz osób indywidualnych.

Trzy kategorie od początku się nie zmieniają: „Sukces” obejmuje kandydatów, którzy wykazali się wyjątkowymi osiągnięciami biznesowymi; „Wizja i innowacja” przeznaczona jest dla podejmujących działania wychodzące poza proste schematy; „Działalność społeczna” honoruje osoby, które w sposób systemowy odniosły sukces w działalności charytatywnej lub obywatelskiej. Organizatorzy jak co roku spodziewają się kilkuset zgłoszeń.

Niebagatelne znaczenie ma okoliczność, że w każdej kategorii statuetce dla zwycięzcy w kształcie stylizowanego serca towarzyszy czek na 100 tys. zł, fundowany przez firmy członków PRB. Po zarejestrowaniu zgłoszeń kapituła dokona żmudnej selekcji i do 15 kwietnia 2016 r. ogłosi po trzy nominacje w każdej kategorii. Gala finałowa piątej edycji Nagrody PRB im. Jana Wejcherta zaplanowana została na 16 maja 2016 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Polecane