Poznaj tajniki PPP

MBE
opublikowano: 18-10-2011, 00:00

KONFERENCJA

24 i 25 października w Katowicach odbędzie się konferencja szkoleniowa na temat rewitalizacji oraz partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP).

Organizuje ją Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego we współpracy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. Jej uczestnicy dowiedzą się o możliwościach realizacji projektów rewitalizacyjnych w formule PPP w ramach Inicjatywy Jessica.

Podczas pierwszego dnia konferencji omawiane będą przykłady modelowych projektów rewitalizacyjnych. Drugiego dnia będzie można wziąć udział w warsztatach tematycznych, na których zaprezentowane zostaną przykłady projektów realizowanych w ramach Inicjatywy Jessica.

Podczas spotkania uczestnicy poznają również procedury związane z PPP. Konferencja odbędzie się w budynku Wydziału Teologii Uniwersytetu Śląskiego, ul. Jordana 18 w Katowicach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu