Pożyczka z niższą marżą

opublikowano: 10-10-2013, 00:00

RDo końca października MultiBank rozdaje pożyczki dla firm z marżą w wysokości 3,95 proc. w ciągu pierwszego roku.

Klienci MultiBanku, którzy do końca października zdecydują się skorzystać z pożyczki dla firm, zapłacą za nią mniej. Z promocji mogą skorzystać obecni i nowi klienci, obejmuje ona zarówno uzyskanie nowego finansowania, jak i refinansowanie zobowiązania w innym banku.

Żeby wziąć w niej udział, trzeba jeszcze w tym miesiącu złożyć wniosek o pożyczkę dla firm, z okresem spłaty nie krótszym niż osiemnaście miesięcy, oraz być posiadaczem rachunku bieżącego w MultiBanku.

Rachunek można założyć w momencie złożenia wniosku. Pożyczka sprzedawana jest w każdym kanale wnioskowania, czyli w placówkach MultiBanku, w internecie i za pośrednictwem multilinii banku. W ramach promocji przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na pożyczkę z ubezpieczeniem spłaty rat kredytu krótkoterminowego dla firm, mogą liczyć na obniżenie marży w pierwszych dwunastu miesiącach do 3,95 proc.

Po tym czasie marża wyniesie 6,1 proc. Bez ubezpieczenia, wysokość marży to odpowiednio 5,95 proc. i 9,1 proc. Proponowane ubezpieczenie chroni przedsiębiorcę na wypadek poważnej choroby i związanymi z tym trudnościami w spłacie raty. W okresie niezdolności do wykonywania działalności ubezpieczyciel może maksymalnie przez sześć miesięcy regulować za klienta należności z tytułu spłaty rat pożyczki.

Maksymalna wysokość pożyczki oferowanej na promocyjnych warunkach to 100 tys. zł. Bez dodatkowych kosztów można skorzystać z 3-miesięcznej karencji w spłacie rat kapitałowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane