Premier z Samoobroną o budżecie na 2006 rok

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 12-01-2006, 21:21

Premier Kazimierz Marcinkiewicz rozmawiał w czwartek z szefem Samoobrony Andrzejem Lepperem o budżecie na 2006 rok. Lepper po spotkaniu powiedział dziennikarzom, że jego klub poprze budżet.

Premier Kazimierz Marcinkiewicz rozmawiał w czwartek z szefem Samoobrony Andrzejem Lepperem o budżecie na 2006 rok. Lepper po spotkaniu powiedział dziennikarzom, że jego klub poprze budżet.

    "Rozmawialiśmy o tym, aby był to dobry budżet dla kraju, ale także dobry dla wsi i polskiego rolnictwa" - powiedział premier. Jak dodał, rozmawiał też z Lepperem, w jaki sposób ułożyć współpracę, po to "aby prowadzić do przodu sprawy ważne w programie rządu i Samoobrony".

    Lepper powiedział, że Samoobronę najbardziej interesuje kwestia rolnictwa oraz sprawy socjalne, m.in. paliwa rolnicze i dopłaty unijne. Zapewnił też, że poprawki Samoobrony do budżetu nie idą w kierunku rujnowania budżetu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Premier z Samoobroną o budżecie na 2006 rok