Prezydent rozpoczyna konsultacje z PSL i Samoobroną

(Tadeusz Stasiuk)
opublikowano: 09-10-2006, 13:52

Prezydent Lech Kaczyński rozpoczyna konsultacje związane m.in. z powołaniem większościowej koalicji.

Prezydent Lech Kaczyński rozpoczyna konsultacje związane m.in. z powołaniem większościowej koalicji. W poniedziałek spotka się z kierownictwem PSL i Samoobrony - poinformował minister w Kancelarii Prezydenta Maciej Łopiński.

Jak powiedział, konsultacje potrwają dwa dni, a prezydent spotka się z przedstawicielami partii zasiadających w parlamencie.

Według wstępnych ustaleń - które mogą jeszcze ulec zmianie - spotkanie z PSL przewidziane jest na 17:30, a z Samoobroną na godz. 19. We wtorek Lech Kaczyński spotka się z SLD, PO, PiS i LPR.

Jak powiedział PAP Łopiński, prezydent chce pomóc w stworzeniu koalicji większościowej, ale także rozmawiać o sytuacji w Polsce. Jak podkreślił Łopiński, według prezydenta, sytuacja w kraju jest dobra, Polska się rozwija i nie ma mowy o "wariancie węgierskim".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Prezydent rozpoczyna konsultacje z PSL i Samoobroną