Czytasz dzięki

Projekty wodne z firmami z Norwegii

  • DI
opublikowano: 02-06-2020, 22:00

Potrzebujesz technologii lub partnera do realizacji projektu z zakresu przyjaznego dla środowiska wykorzystania wód morskich i śródlądowych?

Pomóc mogą ci przedsiębiorcy z Norwegii. Okazją do ich poznania będą spotkania B2B, które odbędą się już za kilka dni. Spotkania są przeznaczone dla firm realizujących projekty technologiczne m.in. w następujących obszarach: biotechnologia morska i słodkowodna, transport wodny, turystyka nadmorska i nawodna oraz hodowla ryb i rybołówstwo. Co istotne, wydarzenie nie jest przeznaczone dla firm poszukujących klientów, dystrybutorów lub inwestorów na rynku norweskim.

Uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatne. Aby wziąć udział, przedsiębiorca powinien w formularzu rejestracyjnym online opisać krótko w języku angielskim projekt, który zamierza zrealizować, oraz rolę poszukiwanego partnera norweskiego. Po akceptacji zgłoszenia będzie ono pełnić rolę profilu/oferty firmy widocznej dla innych uczestników. Zarejestrowani uczestnicy wybierają z katalogu firmy, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy. Efektem będą serie umówionych spotkań indywidualnych. Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

WAŻNA DATA

9-10.06 - w tych dniach odbędą się spotkania online.

WIĘCEJ INFORMACJI: Sylwia Banaszkiewicz, PARP, tel. +22 432-82-97 https://blue-growthconference-and-matchmaking. b2match.io/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane