Czytasz dzięki

Przedszkola Kids & Co działają online

opublikowano: 19-03-2020, 22:00

7,5 tys. rodziców skorzystało w jednym dniu z zajęć prowadzonych przez prywatną sieć przedszkoli dwujęzycznych Kids & Co.

Firma chce w ten sposób zrekompensować zamknięcie swoich placówek, ale programy są dostępne także dla dzieci, które do nich nie uczęszczają.

— Zamknięte szkoły i przedszkola to ogromne wyzwanie dla rodziców, którzy teraz pracują zdalnie z domu. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno pogodzić obowiązki pracownika i rodzica oraz znaleźć zajęcia dla dziecka, aby wygospodarować czas na wykonywanie obowiązków służbowych. Chcemy ułatwić pogodzenie aktywności zawodowej z opieką nad dziećmi i zapewnić przedszkolakom ciągłość edukacji i stabilność codziennej rutyny. Nasi pedagodzy w całej Polsce wspierają rodziców w pomysłach na aktywne zabawy stymulujące rozwój ich dzieci. Zajęcia odbywają się dwa razy w ciągu dnia — tłumaczy Karina Trafna, prezes sieci Kids & Co.

Twierdzi, że dzieci chętnie wchodzą w interakcje z pedagogami, a rodzice zostawiają pod każdą relacją po kilkadziesiąt komentarzy. Zajęcia online będą się odbywać do otwarcia stacjonarnych placówek. Pedagodzy Kids & Co będą też nagrywać audiobooki. Sieć zaplanowała dni otwarte w formie spotkań online — to rozmowy z pedagogami placówek i wirtualne spacery. Pod marką Kids & Co działa w Polsce 15 placówek: żłobków i przedszkoli przy biurowcach oraz firmowych, m.in. w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Suwałkach i Warszawie.

b960cf00-66b9-11ea-bc55-0242ac130003
Zdrowy Biznes
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
Zdrowy Biznes
autor: Katarzyna Latek
Wysyłany nieregularnie
Katarzyna Latek
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy