Przegląd mediów - 7 marca

Internet Securities
07-03-2006, 08:38

Przegląd mediów - 7 marca

Przegląd mediów - 7 marca

Rzeczpospolita--Ukraina rozważa wprowadzenie ograniczeń importu mięsa m.in. z Polski (B1)--PO ma gotowy projekt ustawy o PIT ze stawkami 18% i 32% (B2)--Czwarty operator komórkowy P4 zadebiutuje w IV kw. br. (B5)--RN PKN Orlen oceniała w poniedziałek prace zarządu (B5)

Gazeta Wyborcza--J. Kaczyński zaprosi Samoobronę i LPR na „rozmowy ostatniej szansy” o pakcie stabilizacyjnym wg gazety (6)--List intencyjny z polską firmą, która kupi Stocznię Gdańską, ma być podpisany w tym tygodniu (21)--Gilowska: Tworzenie budżetu zadaniowego potrwa lata (26)

Parkiet--Indywidualni klienci 13 biur maklerskich zarobili w 2005 r. na GPW 1,42 mld zł (1)--MSP: Beskidzki DM i GK Delfin doradzą przy prywatyzacji 4 polmosów (1)--PKO BP kończy dziś przetarg na kolejny portfel złych kredytów (9)

Puls Biznesu--Nowa lista leków refundowanych będzie gotowa w maju (9)--North Coast opublikuje prospekt 16 marca, chce wejść na GPW w kwietniu (11)

Gazeta Prawna--LPR i Samoobrona chcą corocznej waloryzacji emerytur o rent (14)

ISB--Złoty osłabił się w poniedziałek do euro i dolara--DI BRE obniżył dla BZ WBK rekomendację do 'redukuj', wycena 147,6 zł--Ciech spodziewa się podpisania umów na kupno Zachemu i Organiki w I półroczu--Akcje na GPW wzrosły w poniedziałek, ale spodziewana korekta--MPiPS szacuje bezrobocie na 18,0% w lutym, czyli tyle samo co w styczniu 2006 r--URE szacuje wzrost cen gazu sprzedawanego przez PGNiG na ok. 9% od 1 kwietnia--SP po raz kolejny zmniejszył o ponad 1% udział w spółce ZCh Police--MinFin zaoferuje w środę obligacje serii WS0922 za 1,5 mld zł--RN PGNiG poszukuje 2 nowych wiceprezesów, prezesa na razie nie szuka--Betacom wyposaży pracownie internetowe za 12,29 mln zł--Zarząd Jelfy rekomenduje sprzedaż akcji Sanitasowi po 93 zł w wezwaniu--MinFin sprzedało bony 52-tygodniowe za 1 mld zł, popyt 1,56 mld zł--Orfe ma zgodę KPWiG na zniesienie dematerializacji akcji--Eurostat: Sprzedaż detaliczna wzrosła w styczniu w UE średnio o 1,5% r/r--MPP Świecie może wyznaczyć dzień dywidendy na 31 marca--Getin Bank planuje emisję nowych akcji jeszcze w I poł. 2006 r.--Premier spotka się z prezesem UniCredito Italiano nie w tym tygodniu--Wasilewska-Trenkner: Najbliższe 2 miesiące nie powinny przynieść zmiany stóp proc.--Premier liczy na poparcie PO dla ewentualnego wniosku o samorozwiązanie Sejmu--Wasilewska-Trenkner: Ptasia grypa może mieć wpływ na inflację rzędu 0,2-0,4%--Instytut w Puławach potwierdza wirusa H5N1, ostateczne dane za 2-3 dni--Na GPW spodziewane wzrosty za sprawą spółek surowcowych--Złoty zaczyna dzień słabszy wobec euro, stabilny wobec dolara

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Przegląd mediów - 7 marca