Przegląd najciekawszych kart partnerskich

ISK
opublikowano: 13-10-2011, 00:00

Visa Gold Kredyt Bank/Warta

Wydawana wspólnie z firmą ubezpieczeniową Warta. Daje posiadaczom przede wszystkim zniżki na polisy zawierane u tego ubezpieczyciela: w wysokości 25 proc. w indywidualnych ubezpieczeniach majątkowych oraz od 10 proc. do 20 proc. w indywidualnych ubezpieczeniach życiowych.

MasterCard Polbank – T-Mobile

Wspólna inicjatywa z operatorem komórkowym T-Mobile. Zwrot 1 proc. wszystkich płatności dokonanych kartą (jednak jedynie maksymalnie 750 zł w skali roku). Brak podwójnego przewalutowania przy płatnościach kartą za granicą.

Visa Gold Arkady Wrocławskie

Przygotowana przez Getin Bank i centrum handlowe z Wrocławia. Karta daje posiadaczom 5 proc. rabatu w wybranych sklepach Arkad Wrocławskich oraz specjalne zniżki w sklepach i punktach usługowych centrum. Dodatkowo zapewnia dostęp do wyprzedaży dzień wcześniej w tych sklepach.

Visa Gold Medicover

Wydawana przez Getin Bank. Oferuje właścicielowi 10 proc. rabatu na usługi medyczne realizowane w szpitalu Medicover oraz 5 proc. rabatu na zakup indywidualnego ubezpieczenia medycznego Medicover.

PKO Vitay

Wystawiana wspólnie przez największy rodzimy bank i koncern paliwowy Orlen. Płatności dokonywane za pomocą karty są przeliczane na punkty w programie lojalnościowym Vitaj. Złota odmiana karty zawiera też ofertę rabatową dostępną w sklepach i punktach handlowo-usługowych będących partnerami programu.

Pekao/Shell

Każde 5 zł wydane za pomocą karty to 1 punkt w programie lojalnościowym SMART. Dodatkowo do karty dołączony jest pakiet ubezpieczeń assistance oraz 5 proc. zniżki przy zakupie części zamiennych samochodowych w sieci firmy InterCars.

Visa n

Wydawana przez Multibank (detaliczna marka BRE Banku) wspólnie z platformą telewizji cyfrowej „n”. Zapewnia 10 proc. rabatu na abonament telewizji „n”. Poza tym spełnia podstawowe standardy karty kredytowej oraz ma funkcję dla płatności bezstykowych payWave.

Miejska Karta Kredytowa

Wydawana przez Citi Handlowy oraz Zarząd Transportu Miejskiego (ZTM). Może pełnić też funkcję imiennego biletu w komunikacji miejskiej w stolicy czy też służyć do płatności w parkomatach. Dodatkowo 1 proc. wartości każdej transakcji bezgotówkowej trafia w postaci punktów na konto klienta, które można wymienić na 100 proc. zwrotu ceny biletu ZTM zakupionego kartą.

Citibank-LOT

Wspólna z naszym krajowym przewoźnikiem LOT. Płatności dokonane za pomocą karty są przeliczane na punkty w programie Miles & More (5 zł to jedna darmowa mila w ofercie linii lotniczych zrzeszonych w Star Alliance. Dodatkowo do 7 proc. rabatu na bilety lotnicze LOT (przy płatnościach kartą przez internet).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Przegląd najciekawszych kart partnerskich