Przetarg na sieć WAN za blisko 100 mln zł

opublikowano: 23-11-2018, 13:40

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) ogłosiła przetarg na usługi eksploatacji sieci WAN przez 60 miesięcy. Wartość zamówienia szacuje na 81,2 mln zł netto (blisko 100 mln zł brutto).

Przedmiot zamówienia dotyczy usługi operatorskiej sieci WAN obejmującej transmisję danych, głosu i obrazu z zapewnieniem mechanizmów bezpieczeństwa, jak również dostarczenie urządzeń, zestawienie łączy, utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą sieci niezbędną do świadczenia tych usług.

Przetarg jest prowadzony według procedury otwartej. Kryteriami oceny ofert będą: cena (waga 60) i łącze w technologii światłowodowej (waga 40).  Termin składani ofert to 27 grudnia.

W poprzednim tego typu przetargu w KRUS, który zakończył się w 2015 r., wygrało konsorcjum Orange Polska i Integrated Solutions z ceną 55 mln zł brutto. Wówczas przetarg odbywał się według procedury ograniczonej, a umowa była podpisana na cztery lata. Wówczas przetargiem były zainteresowane m.in. konsorcjum Exatela i Atende, Netii i Comarchu oraz T-Mobile Polska, GTS Poland i T-Systems Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grzegorz Suteniec

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy