Przewozy z profesjonalną kadrą

DK
opublikowano: 29-12-2019, 22:00

Od siedmiu lat Grupa Transportowa intensywnie umacnia obecność w Unii Europejskiej, a w Polsce ma już 12 oddziałów.

92.miejsce w rankingu ogólnopolskim

Grupa Transportowa prężnie działa w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. Założyli ją w 1998 r. w Piotrkowie Trybunalskim bracia Tomasz i Michał Macherowscy, którzy dysponowali własną flotą pojazdów. Od 2012 r. spółka rozwija spedycję krajową i międzynarodową. Własna flota również zaczęła się rozrastać.

— Z biegiem lat poszerzyliśmy zakres usług o przeprawy promowe i logistykę. Udało się nam także otworzyć dwanaście oddziałów w Polsce — mówi Tomasz Macherowski, współwłaściciel Grupy Transportowej.

Spółka systematycznie udoskonala usługi spedycji, transportu krajowego i międzynarodowego, logistyki i magazynowania, organizowania przepraw promowych oraz adaptowania infrastruktury informatycznej i systemów do dynamicznie wzrastających wymagań branżowych.

— Kluczem do sukcesu jest doświadczona i ambitna kadra. To dzięki niej coraz prężniej operujemy na rynku — zapewnia Tomasz Macherowski.

Spółka stawia na dalszy rozwój poszczególnych obszarów działalności. Chce je ustabilizować zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane