Puro wkracza do Poznania

opublikowano: 19-08-2014, 00:00

HOTELE: W stolicy wielkopolski ruszył czterogwiazdkowy Puro Hotel Poznań z fasadą inspirowaną zabytkową architekturą miasta.

Obiekt ma łączyć oryginalne wzornictwo, elegancję i nowoczesność. Jego goście mogą np. zameldować i wymeldować się za pomocą tzw. check-in kiosków, a tablety, w które wyposażone zostały ich pokoje, pozwalają m.in. na zarządzanie temperaturą i oświetleniem, a także wykonywanie połączeń międzynarodowych. W pokojach znajdują się przeszklone łazienki z motywem przewodnim plastrów miodu. Wnętrza Puro Hotelu Poznań zaprojektowała brytyjska agencja Blacksheep, która zajmuje się aranżacją hoteli i restauracji na całym świecie. Deweloperem jest spółka celowa Genfer Hotel Poznań należąca do norweskiej grupy kapitałowej Puro Hotel Holding AS. Wartość inwestycji to ponad 50 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Puro wkracza do Poznania