Redakcja „PB” w czasach zarazy (GALERIA)

  • DI
opublikowano: 03-04-2020, 18:20

W 14. tygodniu 2020 r. i 4. tygodniu epidemii, pokazujemy Wam, jak pracuje Puls Biznesu. Nieliczni są w redakcji przy Kijowskiej, ale większość osób działa z domu. Zapraszamy do oglądania galerii i życzymy udanego weekendu.

MAGDA GRANISZEWSKA
W czasie pandemii ważnych tematów nie brakuje. Czasem trzeba tylko bardziej wytężyć wzrok, by je dostrzec.

GRZEGORZ NAWACKI
Pierwszymi z redakcji osobami uziemionymi na przymusowej kwarantannie byli Magda Graniszewska i Grzegorz Nawacki. Uczestniczyli w konferencji, na której była zakażona osoba. Jak widać, nawet podczas testów pozytywny nastrój nie opuszczał naszego naczelnego.

KAROLINA WYSOTA
Redakcyjnego sąsiada z prawej (Dawida Tokarza, którego gorąco pozdrawiamy) na czas pracy zdalnej zastąpiła Halinka - abisynka w kolorze niebieskim, której najwygodniej odpoczywa się w ...misce. Na tym jednak kończy się jej pociąg do minimalizmu.

PAWEŁ SOŁTYS
Domowe studio nagraniowe Pulsu Biznesu - tu powstają dla Was m.in. programy "Gorąca Linia" i "Wartości DoDane". Paweł Sołtys wygląda na zdrowego.

MAŁGOSIA GRZEGORCZYK
Największy wygrany epidemii to 13-letni Henio. Stado w domu, spacery trzy razy dziennie i tyle ciekawych zapachów!

MARCEL ZATOŃSKI
Leżący tryb pracy 

PIOTR SKIBA
Pytają mnie, czy nie przesadzam z zachowywaniem dystansu. Otóż nie!

ANIA BEŁCIK
Tak daleko… a jednak blisko. Rozmowa z Moniką Synoradzką, prezes Huge Thing, m.in. o obecnej kondycji polskich start-upów i rynku venture capital. Pozdrowienia z Lublina i Poznania! 

MARCIN BOŁTRYK
Z domu trudniej. Dwoić się trzeba i troić.

JUSTYNA SMOLIŃSKA
Tak wygląda przenośne studio Pulsu Biznesu w wersji domowej i tak powstają teraz wszystkie materiały wideo dla Was. 

KAMIL ZATOŃSKI
Staw, nad którym przyszło mi pracować, nazywa się Amerykan, bo jak głosi legenda, kiedyś przybyli tu zza oceanu poszukiwacze złota. Jego uncja od wybuchu kryzysu podrożała o 13 proc., więc może warto spróbować coś znaleźć?

DOMINIKA MASAJŁO
Nie dajcie się zwieść pozorom. Co prawda w jednej ręce trzymam kawę, ale drugą mam na pulsie i nie spuszczam z oka świata nieruchomości.

KRZYTOF FEDER
W każdym wcieleniu czuję się optymistą : -)

BARTEK MAYER
Przy wspólnym stole

MAREK WIERCISZEWSKI
Bezpieczny dystans zachowany! Redaktor Wierciszewski na posterunku.

SZYMON MAJ
Najtrudniej grać w szachy ze sobą... 

PIERWSZA ZMIANA
Wydawcy Marcin Goralewski i Katarzyna Latek, redaktorka Czesława Biskupska i dyrektor artystyczny Tomasz Młynarski – to oni w mijającym tygodniu dbali o treści w Pulsie Biznesu. 

LAYOUT
Graficy „PB”, Tomasz Wojtkowski (najbliżej), Ilona Bednarczyk i Jacek Wojcieszek, w  pustej redakcji. Reszta ich kolegów z layoutu pracuje z domu.

GRZEGORZ KAWECKI
Prawie kuracjusz.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane