Regulamin Akcji Inwestor

opublikowano: 14-09-2008, 15:11

1. „Akcja Inwestor” jest programem prowadzonym przez redakcje „Puls Biznesu” i pb.pl, należące do Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o.

2. Celem „Akcji Inwestor” jest promowanie i poprawa relacji między spółkami giełdowymi a inwestorami indywidualnymi. Program jest platformą wymiany informacji między tymi podmiotami.

3. W ramach „Akcji Inwestor”, redakcja zbiera pytania inwestorów, związane z działalnością, strategią, planami, zarządem, finansami spółki. „Akcja Inwestor” obejmuje także inne tematy z szeroko rozumianych inwestycji kapitałowych.

4. Kontakt między inwestorami a spółką ułatwia formularz umieszczony na stronie konkretnej spółki w serwisie notowania.pb.pl. Jeśli pytanie nie dotyczy konkretnej spółki, inwestor powinien przesłać je na adres [email protected] Wszelka korespondencja związana z programem także odbywa się poprzez ten adres mailowy.

5. Redakcja ma prawo nie przekazać pytania spółce, jeżeli uzna je za niemerytoryczne lub łamiące regulamin forum pb.pl.

6. Redakcja może ingerować w treść pytania, starając się zachować jego merytoryczną treść.

7. Przesłanie pytania jest równoznaczne ze zgodą na jego publikację na stronach „Pulsu Biznesu” i pb.pl oraz przekazanie pytania spółce.

8. Redakcja przekazuje pytanie spółce we własnym imieniu, nie podając danych osoby zadającej pytanie.

9. Redakcja dokłada starań, by spółka odpowiedziała na pytanie, ale nie może tego zagwarantować.

10. Redakcja dokłada starań, by pytania, które uzna za merytoryczne, dotarły do odpowiednich osób w pytanej spółce. Redakcja nie gwarantuje, że na pytanie w imieniu spółki odpowie osoba to tego upoważniona. Odpowiadający na pytanie musi potwierdzić, że zna regulamin i jest upoważniona do prowadzenia w imieniu spółki działań w zakresie relacji inwestorskich.

11. Zadający pytanie zostanie mailowo poinformowany o otrzymaniu odpowiedzi ze spółki.

12. (punkt usunięty)

13. Spółka nie może ingerować w treść pytania, ani usunąć pytania zaakceptowanego przez Redakcję.

14. Redakcja nie będzie ingerować w treść odpowiedzi, chyba że w rażący sposób będą one odbiegać od treści pytania lub naruszą regulamin forum pb.pl.

15. Inwestor zadający pytanie przekazuje dane osobowe firmie Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o. oraz Informedia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1. Wyraża też zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych ww. Spółek oraz na ich przetwarzanie przez ww. Spółki, także w przyszłości, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Inwestor zgadza się na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od ww. Spółek oraz innych osób za pomocą środków komunikacji elektronicznej i m. in. w tym celu udostępnia adres poczty elektronicznej. Inwestor przyjmuje do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje mu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane