Rekomendacje

DI
opublikowano: 09-02-2011, 00:00

REKOMENDACJE

PGNiG: kupuj

DM PKO BP w raporcie z 1 lutego podwyższył cenę docelową akcji PGNiG do 4,38 zł z 4,02 zł, podtrzymując dla nich rekomendację "kupuj". Rekomendację wydano przy cenie 3,64 zł.

"Perspektywa dobrych wyników z czwartego kwartału 2010 roku oraz rosnącego znaczenia sektora wydobywczego w działalności spółki powodują, iż PGNiG może okazać się interesującym tematem inwestycyjnym w najbliższych miesiącach" — napisano w rekomendacji.

"Dodatkowo, jeżeli trend aprecjacji złotówki utrzyma się w kolejnych okresach, to przy wzroście popytu na gaz ze strony przemysłu PGNiG ma szanse na pozytywne zaskoczenie rynku raportowanymi wynikami. Biorąc pod uwagę, że PGNiG wyceniane jest z dyskontem w porównaniu ze swoimi konkurentami, wydajemy rekomendację kupuj" —dodano.

Travelplanet.pl: sprzedaj

DM PKO BP w raporcie z 1 lutego obniżyli cenę docelową akcji Travelplanet.pl do 11,94 zł z 14,81 zł. Podtrzymano jednocześnie rekomendację "sprzedaj". Rekomendacja została wydana przy cenie 17,2 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane