Rio: McDonald’s wprowadził ograniczenia dla olimpijczyków

Popularność lokalu McDonald’s w wiosce olimpijskiej w Rio de Janeiro jest tak wielka, że zarządzający nim musieli wprowadzić ograniczenie zamówień.

Sportowcy i trenerzy mogą za darmo korzystać z amerykańskiego fastfoodu w wiosce olimpijskiej. I robią to bardzo chętnie. Do tego stopnia, że zarządzający  lokalem McDonald’s musieli wprowadzić ograniczenia. Obecnie można tam zamówić maksymalnie do 20 rzeczy. Zawodnicy mogą więcej, ale ryzykują wówczas, że ich zamówienie będzie realizowane po tych, które zawierają mniej pozycji. 

Wśród sportowców, którzy skorzystali z oferty McDonald’s, był m.in. słynny sprinter Usain Bolt. Media donosiły także o tym, że Sawan Serasinghe, badmintonista z Australii, pocieszał się po porażce zjadając za jednym razem cztery porcje Chicken McNuggets, sześć porcji frytek, sześć hamburgerów, sześć porcji ciasta oraz pijąc wodę i napój. 

- Chińscy koszykarze przychodzą cały czas, codziennie. Jedzą Big Macki już od 9 rano. To szaleństwo – powiedział jeden z pracowników fastfoodu. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, MarketWatch

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

/ Rio: McDonald’s wprowadził ograniczenia dla olimpijczyków