Rohlig Suus Logistics w Parku Logistycznym 7R

opublikowano: 12-03-2018, 22:00

7R podpisało umowę z Rohlig Suus Logistics na wynajem ponad 15,5 tys. mkw. magazynów w budowanym centrum logistycznym 7R Kraków Kokotów — Brzegi.

Firma Rohlig Suus zajmie powierzchnię w szóstym obiekcie. Oddanie do użytku parku logistycznego 7R jest planowane na trzeci kwartał 2018 r. Budynek będzie oferował 26 tys. mkw. magazynów na wynajem.

— 7R dostarczy nam budynek w systemie cross- -dock, zaprojektowany według naszych autorskich rozwiązań, ze zmienioną siatkę słupów i ponadstandardowej wysokości. Zmiany umożliwią naszej firmie użycie m.in. nowoczesnych wózków systemowych i wpłyną na optymalizację procesów, a w rezultacie na lepsze wykorzystanie miejsca do składowania. Lokalizacja parku 7R pod Krakowem jest z naszego punktu widzenia bardzo atrakcyjna — gwarantuje sprawną komunikację z innymi regionami kraju i z zagranicą — mówi Anna Galas, dyrektor ds. logistyki kontraktowej w Rohlig Suus Logistics.

Rohlig Suus jest operatorem logistycznym, który obsługuje firmy na wszystkich kontynentach. W Polsce działa od 1989 r. Oferuje usługi zarządzania logistyką i łańcuchem dostaw, magazynowe, a także cargo i obsługę celną. Realizuje procesy logistyczne z wykorzystaniem transportu drogowego, morskiego, lotniczego i kolejowego. W ostatnich 12 miesiącach w Kokotowie wybudowano i skomercjalizowano cztery magazyny o łącznej powierzchni 67 tys. mkw. Docelowo podkrakowski park 7R będzie oferował niemal 200 tys. magazynów na wynajem. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Nieruchomości / Rohlig Suus Logistics w Parku Logistycznym 7R