Rolimpex testował poziom 2,5 zł

Dariusz Karolak
20-06-2001, 00:00

Rolimpex testował poziom 2,5 zł

Rolimpex testował wczoraj swoje historyczne dno 2,5 zł. Długi dolny cień świecy dziennej może zapowiadać próbę zmiany krótkoterminowego trendu na wzrostowy. Wskaźniki są mocno wyprzedane, co oczywiście nie oznacza, że RMX zacznie rosnąć, choć powinien. Szczególna uwaga należy się tygodniowemu oscylatorowi stochastycznemu, który przymierza się do przecięcia od dołu swojej linii sygnału. O tym zadecyduje zamknięcie tygodnia.

w przeszłości taki sygnał zapowiadał kilkudziesięcioprocentowy wzrost. Innym powodem dla którego popyt na RMX może się zwiększyć jest upływający termin deponowania świadectw na WZA, które odbędzie się 29.06. Dobrego samopoczucia zarządu nie uzasadnia niski kurs RMX, który, co nie jest tajemnicą, jest skutkiem prowadzonej przez inwestora strategicznego polityki, który dzieli akcjonariuszy na równych i równiejszych (pracownicy, SP).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rolimpex testował poziom 2,5 zł